Pronájem a prodej webových stránek

Nechcete utrácet za nový web? Zkuste pronájem.

Současná situace narušila nejen osobní život většiny populace, ale také poznamenala firmy a jejich byznys. Každý podnikatel si dnes dvakrát rozmyslí zda se mu vyplatí investovat do tvorby webové prezentace pro svou firmu. Rozumíme tomu v jaké situaci se firmy nacházejí a rozhodli jsme se přizpůsobit naše služby tak abychom naším zákazníkům mohli nabídnout profesionální firemní webové stránky bez velké vstupní investice.

Co to přesně znamená?

Stavba nového webu na míru vždy vyžaduje čas a částku přesahující deset tisíc korun což může být v dnešní době investice, která se firmám nevyplatí.

Začali jsme tedy s budováním katalogu hotových webových stránek vytvořených na míru pro specifické obory. V naší nabídce zatím najdete webové stránky pro stavební firmy, restaurace, kadeřnické salóny nebo ubytovací zařízení. Na dalších webech postupně pracujeme.

Jedná se o hotové weby, které jsou připraveny je spuštění. 

Jak fungují hotové weby?

Řekněme že podnikáte ve stavebnictví a potřebujete web pro svou stavební firmu. V našem katalogu hotových webů si vyberte hotový web pro stavební firmy a zašlete nám poptávku. Hotový web spustíme na našem testovacím serveru kde jej upravíme dle Vašich požadavků – změníme barvy, rozložení prvků a přidáme Vaše fotky a informace o firmě. Jakmile bude web podle Vašich představ, spustíme vše na internet a Váš web tak bude veřejný pro potencionální zákazníky.

Kolik stojí hotový web?

Nabízíme dvě možnosti financování webu.

Pronájem webu za 399,- Kč měsíčně.

Jednorázová koupě webu za 7 990,- Kč.

Detailnější informace o rozdílu mezi pronájmem a koupí webu najdete v naší sekci Jak to funguje.