Pronájem a prodej webových stránek

Chtěli byste profesionální web za pár korun měsíčně?

Pronájem a servis webových stránek

Rozhlížíte se po tvorbě profesionálních webových stránek pro Vaši firmu? Počáteční investice do stavby nového webu může některé firmy odradit. Rozhodli jsme se proto připravit nabídku hotových webových stránek, zpracovaných na míru pro specifické obory, které si můžete pronájnout za zlomek ceny nového webu. V naší nabídce najdete webové stránky pro stavební firmy, hotely a chaty nebo web pro restaurace. Katalog hotových webů neustále rozšiřujeme pro další obory. V ceně pronájmu webových stránek je servis webu – na Vás web pravidleně dohlížíme a aktualizujeme jej, aby byl vždy v tom nejlepším technické stavu. Kromě servisu je v ceně pronájmu webu i webhosting a doména.

Jak to funguje?

Stačí si vybrat web z naší nabídky a kontaktovat nás s nezávaznou poptávkou. Web upravíme podle Vašich požadavků – upravíme barvy, rozložení prvků, přidáme Vaše fotky a texty. Jakmile bude web podle vašich představ, web spustíme na internet kde bude prezentovat Vaši firmu před zákazníky. V případě jakýchkoliv dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat. Detailnější informace o tom jak pronájem funguje najdete v sekci Jak to funguje.

Měsíční pronájem

0 ,- Kč

Nabídka webů k pronájmu

V naší nabídce pronájmu webových stránek najdete weby, které jsme vytvořili pro specifické obory.
Stačí si vybrat web, který by se Vám pro Vaši firmu líbil a za několik dní může být Váš.

Nenašli jste u nás web, který by Vám vyhovoval? Pošlete nám nezávaznou poptávku a rádi Vám vytvoříme web na míru pro Vaši firmu!