Pronájem a prodej webových stránek

Potřebujete kvalitní webové stránky pro firmu?

Výroba webových stránek

Vedete svou vlastní firmu a přemýšlíte nad pořízením firemních webových stránek? Začínáte s podnikáním a víte, že bez kvalitního webu se neobejdete? Nebo už možná nějáký web máte, ale potřeboval by pořádnou rekonstrukci. Pokud se vidíte ve větách výše je pravděpodobné, že už nějákou dobu procházíte nabídky tvorby webových stránek na internetu – jsme rádi, že jste narazili na naše služby.

Rozumíme tomu, že počáteční investice do stavby webových stránek může odradit – rozhodli jsme se proto přijít s nabídkou hotových webových stránek, které jsme zpracovali na míru pro jednotlivé obory. V našem katalogu, který pravidelně rozšiřujeme najdete webové stránky pro restaurace, stavební a developerské firmy, fitcentra nebo lékaře a ordinace.

Co jsou to hotové weby?

Řekněme, že provozujete stavební firmu. V našem katalogu hotových webů si vyberete webové stránky, které jsme vytvořili na míru pro stavební obory. Kontaktujete nás s nezávaznou poptávkou a my web upravíme podle Vašich požavků – přidáme texty a fotky, upravíme rozložení podstránek a barev, tak aby výsledný web přesně vyhovoval potřebám Vaší firmy. Jakmile je web upravený a schválený, můžeme jej spustit na internet. Hotový web tak většinou můžete mít do pěti dnů.

Na kolik vás výroba webových stránek vyjde?

Pronájem webů

Chcete profesionální web, o který se nemusíte strarat a vkládat velkou vstupní investici?

0 ,- Kč

Weby to go

Připravili jsme hotové weby připravené ke spuštění na míru potřebám Vašeho podnikání.

0 ,- Kč

Katalog webových stránek

Naši nabídku hotových webových stránek pravidleně rozšiřujeme o další obory, aby naši zákazníci měli široký výběr. Nenašli jste web, který by se hodil konrétně pro Vaši firmu? Napiště nám nezávaznou poptávku a rádi Vám vytvoříme návrh webu na míru!