Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro fitcentra a posilovny

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Vedete posilovnu nebo fitcentrum a chcete pro svoje návštěvníky profesionální webovou prezentaci? Připravili jsme pro Vás moderní webové stránky na míru, speciálně připravené pro posilovny a fitcentra. Vaši zákazníci vždy najdou aktuální infromace o cenách tréninků, vybavení a mohou si rezervovat vstup. Web je také možné napojit na sociální sítě včetně možnosti přidání chatovacího okna.

0 ,- Kč

Tvorba webových stránek na míru, který bude profesionálně reprezentovat Vaše služby na internetu se vždy často pojí s velkou počáteční investicí. Rozumíme tomu, že toto může některé odradit, rozhodli jsme se proto připravit nabídku hotových webů na míru, které jsme vytvořili na míru pro specifické obory.  Weby jsou připraveny ke spuštění  stačí pouze doplnit infromace a fotky podle Vaší potřeby. Díky redakčnímu systému WordPress, na kterém web funguje je možné kdykoliv upravit rozložení a obsah webu. Do ovládání webu Vás zaškolíme a poskyteme Vám videonávod jak web ovládat. Samozřejmostí je responzivní zobrazení webu na mobilech a tabletech.

Rozhodnete-li se pro možnost pronájmu webových stránek, získáte kromě profesionálního webů také kompletní technický servis – náš tým se pravidelně stará o to, aby byl Váš web vždy plně zabezpečen a v perfektním technickém stavu. Ve variantě pronájmu webových stránek se staráme o platbu domény a webhostingu.

0 ,- Kč

Nemáte-li zájem o pronájem a servis webu, nabízíme také možnost hotový web pro posilovny a fitcentra zakoupit za jednorázovou částku. Do ovládání webu Vás zaškolíme a pomůžeme Vám s výběrem vhodné domény a webhostingu. Web upravíme podle Vašich požadavků a spustíme jej na internet. Získáte tak profesionální web na míru pro Vaše podnikání.