Pronájem a prodej webových stránek

Tvorba webových stránek pro firmy Hradec Králové

Webové stránky pro kadeřnictví a kosmetické salóny

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Vedete svůju vlastní kosmetický salón nebo provozujete kadeřnictví a rozhodli jste se, že je ten správný čas pořídit si webové stránky? Připravili jsme pro Vás hotové webové stránky, speciálně postavené pro kadeřnické a kosmetické služby. Vaši zákazníci snadno najdou popis služeb, ceníky, fotky Vaší práce a skrz rezervační formulář si mohou domluvit termín návštěvy.

0 ,- Kč

Rozumíme tomu, že počáteční velká investice do stavby webových stránek může být náročná. Připravili jsme proto možnost pronájmu profesionálních webových stránek. Web pro kadeřnictví a kosmetické salóny, který nabízíme lze upravit podle Vašich představ – je možné změnit barvy, informace a i rozložení prvků webu. Webové stránky jsou postaveny na redakčním systému WordPress a je tedy možné přidávat fotky, texty a další služby podle Vašich požadavků. Do ovládání webu Vás odborně zaškolíme a pokud si nebudete vědět rady, budete mít vždy k dispozici videonávod jak web ovládat.

Zvolíte-li možnost pronájmu webových stránek, získáte profesionální webové stránky včetně domény i hostingu. O technický stav webu se pravidelně staráme a naše zákaznická podpora je Vám kdykoliv k dispozici.

0 ,- Kč

Nabízíme také možnost web zakoupit jednorázově bez pronájmu a servisu. Získáte webové stránky, které budou vždy profesionálně reprezentovat Vaše služby na internetu. Webové stránky upravíme podle Vašich představ a pomůžeme Vám je spustit. Samozřejmostí je odborné zaškolení do ovládání webu. K dispozici budet mít vždy videonávod. Doménu a hosting, která není v této variantně v ceně Vám pomůžeme vybrat a zařídit.