Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro klempíře a pokrývače

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Pro firmy, kteří se zabývají klempířstvím a pokrývačstvím a celkovou realizací střech jsme připravili webové stránky pro prezentaci služeb zákazníkům. Web jsme vytvořili v moderním stylu a jednoduchém stylu, aby návštěvníci snadno našli informace o službách a provedené realizace. Skrz poptávkový formulář Vás můžou zákazníci kdykoliv kontaktovat a zaslat Vám poptávku.

0 ,- Kč

Nechat si postavit webové stránky na míru pro firmu se vždy pojí s velkou počáteční investicí. Připravili jsme proto nabídku profesionálních webů, které jsou připraveny ke spuštění. Stačí pouze doplnit potřebný obsah a upravit vzhled a rozložení podle potřeb vaší firmy. Webové stránky jsou responzivní pro mobily a tablety a zákazníci tak Váš web bezproblému zobrazí na všech zařízeních. Web jsme postavili na profesionálním redakčním systému Worpdress, který umožnuje rychlé a snadné úpravy obsahu. Do ovládání systému vás odborně zaškolíme a poskytneme Vám videonávod jak web ovládat.

V případě, že zvolíte možnost pronájmu webových stránek, získáte od nás nejen moderní web, ale také se nemusíte starat o platbu domény a webhostingu. Tyto služby jsou v ceně pronájmu včetně technického servisu webu – naše zákaznická podpora se stará o to, aby byl Váš web vždy v perfektním technickém stavu.

0 ,- Kč

Nabízíme také možnost web zakoupit jednorázově bez pronájmu a servisu. Získáte webové stránky, které budou vždy profesionálně reprezentovat Vaše služby na internetu. Webové stránky upravíme podle Vašich představ a pomůžeme Vám je spustit. Samozřejmostí je odborné zaškolení do ovládání webu. K dispozici budet mít vždy videonávod. Doménu a hosting, která není v této variantně v ceně Vám pomůžeme vybrat a zařídit.

Nabízíme také možnost si hotový web zakoupit za jednorázovou platbu. Web upravíme a spustíme podle Vašich požadavků a zajistíme Vám doménu a webhosting. Do ovládání webu Vás zaškolíme a poskytneme Vám videonávod. Tato varianta neobsahuje platbu za hosting, doménu a servis.