Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro masážní a relaxační salóny

Získejte profesionální web pro Vaše masážní studio

Provozujete masážní studio a rozhodli jste se, že přišel ten správný čas pořídit si profesionální webovou prezentaci? V naší nabídce najdete hotové webové stránky, vytvořené speciálně na míru pro masážní a relaxační salóny. Na webu jsou přehledně zobrazeny nabízené služby včetně ceníku. Zákazníci si mohou rezervovat termín návštěvy skrz poptávkový formulář. Webové stránky nabízíme k pronájmu nebo ke koupi.

0 ,- Kč

Postavit profesionální webové stránky, které budou profesionálně reprezentovat Vaše služby před zákazníky se často pojí s velkou počáteční investicí, která může některé odradit. Rozumíme, že není jednoduché pořídit si webové stránky na míru – připravili jsme proto možnost pronájmu profesionálních webových stránek vytvořených speciálně na míru pro masážní a relaxační salóny. Web jsme zpracovali pro potřeby masážních salónů – zákazník najde přehledné informace o nabízených službách, ceny a může si snadno zarezervovat termín skrz poptávkový formulář. Ukázkový web lze barevně i rozložením upravit přesně podle Vašich požadavků. Webové stránky jsme postavili na redakčním systému WordPress – je tak snadné změnit texty nebo přidávat fotky. Do ovládání webu Vás odborně zaškolíme a vždy budete mít k dispozici jednoduchý videonávod jak web upravovat.

Pronajmete-li si webové stránky, získáte v ceně webhosting a doménu včetně technické správy webu – na web pravidelně dohlížíme, aby byl vždy v perfektním technickém stavu.

0 ,- Kč

Nemáte-li zájem o pronájem webových stránek, ale chtěli byste si web rovnou zakoupit, nabízíme i tuto možnost. Webové stránky upravíme dle Vašich požadavků a spustíme jej na Vámi vybrané doméně a hostingu. V této variantně doména, hosting a servis webu není v ceně. Do ovládání webu Vás zaškolíme a poskytneme videonávod se základními kroky k úpravě webu.