Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro průmysl a strojírenství

Webové stránky pro průmysl a strojírenství

Získejte profesionální web pro obrábění, svařování a zpracování kovů

Nabízíte kovoobrábění, svařování nebo zpracování kovů? Pro firmy zabývající se strojírenství jsme připravili moderní webové stránky pro profesionální prezentaci služeb zákazníkům. Webové stránky lze doplnit o fotogalerii referencí, přidat ceníky a tabulky specifikací služeb včetně popisů používaných strojů.  Přidali jsme také poptávkový formulář pro rychlý kontakt mezi Vámi a zákazníky.

0 ,- Kč

Nechat si zpracovat profesionální webové stránky na míru se často pojí s velkou počáteční investicí. Rozumíme, že toto může některé zájemce o web odradit. Rozhodli jsme se proto připravit možnost pronájmu hotvých webových stránek vytvořených na míru pro firmy zabývající se průmyslem a strojírenstvím. Webové stránky lze upravit podle Vašich požadavků včetně změny barev, fotek a rozložení prvků – web je postaven na redakčním systému Wordress, který um ožnuje rychlé a snadné úpravy. Do administrace Vás odborně zaškolíme a poskytneme Vám přehledný videonávod jak web upravovat.

V nabídce pronájmu webových stránek získáte kromě moderního webu v ceně hosting i doménu včetně servisu. Náš tým se o Váš web pravidelně stará, aby byl vždy v perfektním technickém stavu.

 

0 ,- Kč

Web je také možné zakoupit bez pronájmu a servisu. Za jednorázovou částku získáte profesionální webové stránky, které upravíme podle Vašich požadavků a spustíme je na Vámi vybrané doméně a hostingu. V této variantě není v ceně webhosting a doména – samozřejmě Vám pomůžeme s řízením těchto služeb a zaškolíme Vás do ovládání webu. K dispozici budete mít také videonávod.