Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro restaurace a bary

Webové stránky pro restaurace, bary a pohostinství

Získejte profesionální web pro Vaši restauraci

Provozujete restauraci a chtěli byste si pořídit moderní webové stránky, které Vašim hostům umožní prohlédnout si denní menu nebo rezervovat termín rezervace? Připravili jsme profesionální web na míru pro restaurace a bary, který bude reprezentovat Váš podnik před zákazníky na internetu. Jídelní a nápojový lístek je možné upravovat dle Vašich potřeb.

0 ,- Kč

Počáteční investice do výstavby webových stránek může být pro některé frírmy náročná a raději od tvorby firemního webu ustoupí. Tomuto problému rozumíme a proto jsme se rozhodli připravit nabídku pronájmu profesionálních firemních webových stránek. webové stránky pro restaurace a bary jsme zpracovali na míru pro potřeb pohostinských služeb, ale je možné jej upravit podle Vašich požadavků. Demo webu, které vidíte v naší ukázce lze barevně upravit, stejně jako změnit texty, fotografie a rozložení. Webové stránky jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožňuje snadné a rychlé úpravy. Nemusíte se obávat, že byste správu webu nezvládli – do ovládání Vás zaškolíme a k dispozici budete mít vždy videonávod kde je přehledně ukázáno jak web ovládat.

V nabídce pronájmu webových stránek je v ceně kromě profesionálního webu i hosting a doména včetně servisu – o Váš web se pravidleně staráme, aby byl vždy v perfektním technickém stavu.

0 ,- Kč

Kromě pronájmu webových stránek nabízíme také možnost web zakoupit za jednorázovou cenu. V této variantně není doména, hosting a servis webu v ceně. Do ovládání webu vás odborně zaškolíme a poskytneme Vám videonávod jak se o web starat. S výběrem hostingu a domény Vám poradíme a web Vám pomůžeme spustit. Samozřejmostí je úprava webu pole Vašich požadavků na míru.