Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro stavební a developerské firmy

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Zabývá se Vaše firma projektování a stavbou rodinných domů na klíč? Připravili jsme pro Vás webové stránky na míru pro stavební společnosti, na kterých můžete prezentovat své služby zákazníkům na internetu. Na web lze umístit katalogy typových domů, reference a hodnocení zákazníků. Web jsme zpracovali v přehledném a moderním stylu.

0 ,- Kč

Stavba nového webu se často pojí s počáteční velkou investicí. Rozhodli jsme se proto připravit již hotový web, speciálně vytvořený pro stavební společnosti, který obsahuje všechny potřebné funkce. Hotový web lze upravit podle Vašich požadavků – lze změnit barvy a také rozložení prvků včetně množství podstránek na webu. Web je responzivní pro mobily a tablety a Vaši zákazníci tak web zobrazí na všech zařízeních. Webové stránky fungují na redakčním systému WordPress, do kterého Vás odborně zaškolíme a poksytneme Vám videonávod jak vše upravovat.

Zaujala-li Vás naše nabídka pronájmu hotového webu pro stavební společnosti, stačí nás kdykoliv kontaktovat nový web může být Váš do několika dnů. V ceně pronájmu je kromě technického servisu webu také platba za doménu a webhosting.

0 ,- Kč

Nemáte-li zájem o pronájem webu, nabízíme možnost web koupit za jednorázovou částku. Web Vám pomůžeme upravit a spustit na Vámi vybraném hostingu a doméně. Do ovládání webu Vás odborně zaškolíme. V této variantně není v ceně servis s doménou a hostingem, ale samozřejmě Vám pomůžeme s výběrem.