Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro stavební firmy

Webové stránky pro stavební firmy

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Podnikáte ve stavebnictví a rozhodli jste se pořídit si profesionální a moderní webové stránky pro prezentaci služeb na internetu? V naší nabídce najdete webové stránky, připravené na míru pro firmy zabývající se stavbou a rekonstrukcí domů. Web je zpracován tak, abyste mohli přehledně svým zákazníkům představit své služby a ukázky Vaší práce.  Díky poptávkovému formuláři Vás zákazníci mohou rychle a snadno kontaktovat s poptávkou.

0 ,- Kč

Počáteční investice do stavby profesionálních webových stránek může být náročná a některé firmy odradí od možnosti mít vlastní web. Rozhodli jsme se proto našim zákazníkům nabídnout pronájem a servis hotových webových stránek vytvořených na míru pro stavební a řemeslné služby. Web, který jsme pro ukázku zpracovali lze upravit podle Vašich poožadavků – je možné změnit barvy, texty a rozložení prvků na stránce. Webové stránky jsme postavili na redakčním systému Wordress, díky kterému jsou úpravy webu rychlé a jednouché. Do ovládání Vás odborně zaškolíme a dodáme Vám videonávod pokud byste si někdy nevěděli rady jak web ovládat.

Ve variantě pronájmu webových stránek je v ceně webhosting a doména včetně servisu  – o váš web se pravidelně staráme, aby byl vždy v perfektním technickém stavu.

0 ,- Kč

Nemáte-li zájem o pronájem a servis webu, nabízíme možnost hotový web zakoupit za jednorázovou částku. V této variantě není v ceně doména hosting – tyto služby Vám pomůžeme zařídit stejně jako upravení webu a jeho spuštění. Do ovládání webu Vás odborně zaškolíme. K dispozici budete mít vidonávod pokud byste si někdy nevěděli rady.