Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro ubytovací služby

Získejte profesionální web pro Váš hotel, penzion nebo chatu

Vedete hotel, penzion nebo pronajímáte chatu v horách a potřebujete profesionální webové stránky? V naší nabídce najdete webové stránky vytvořené na míru pro ubytovací zařízení. Návštěvníci snadno najdou informace o ubytování, ceny a dostupné termíny. Skrz rezervační formulář si mohou snadnou rezervovat termín pobytu a ve fotogalerii si prohlédnout vybavení ubytování a jeho okolí.

0 ,- Kč

Počáteční investice do profesionální webové prezentace bývá náročná a občas může odradit. Rozhodli jsme se proto našim zákazníkům nabídnout možnost pronájmu moderních webových stránek na míru pro hotely penziony nebo horské chaty. Web, který nabízíme lze jednoduše upravit podle Vašich požadavků – lze změnit barevném rozložení, informace, texty a fotky. Web je postaven na redakčním systému WordPress, do kterého Vás odborně zaškolíme, abyste si mohli úpravy jednouše sami. pokud byste si přece nevěděli rady, k dipozici budete mít vždy videonávod.

Ve variantně pronájmu webových stránek je v ceně webohosting a doména včetně zajištění technické ho servisu – náš tým se o web pravidelně stará, aby byl vždy aktualizován a zabezpečen.

0 ,- Kč

Mimo pronájem webových stránek nabízíme i možnost web zakoupit za jednorázovou částku bez servisu. Web upravíme podle Vašich požadavků a pomůžeme Vám s výběrem vhodné domény a hostingu. Ve variantně koupě hotového webu není doména a hosting v ceně stejně jako servis webu. Webové stránky spustíme a do ovládání Vás zaškolíme. K dispozici dostanete také videonávod.