Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro zemní práce a autodopravu

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Vlastníte firmu, která se zabývá výkopovými pracemi nebo autodopravou a potřebujete profesionální webové stránky? Připravili jsme pro Vás moderní webové stránky na míru vyvořené pro zemní a výkopové práce a autodopravu. Na webu můžete přehledně ukázat své služby záakzníkům, včetně ceníku a poptávkového formuláře pro rychlý kontakt.

0 ,- Kč

Stavba vlastního firemního webu na míru se často pojí s velkou počáteční investicí. Rozhodli jsme se proto připravit našim zákazníkům možnost zakoupení nebo pronájmu hotových webových stránek, které jsme na míru zpracovali pro firmy zabývající se zemními pracemi a autodopravou. Web je možné upravit podle specifických požadavků Vaší firmy – dodáme firemní logo a web barevně a rozložením upravíme tak, aby Vám vyhovoval. Díky redakčnímu systému WordPress, na kterém je web postaven je možné snadno přidávat fotky a texty. Do ovládání administrace webu Vás odborně zaškolíme.

V případě, že zvolíte možnost pronájmu webových stránek, získáte také kompletní technický sevis webu –  náš tým se pravidleně stará o to, aby byl Váš web v perfektním technickém stavu. Ve variantě pronájmu webu je v ceně také platba za doménu a webhostin.

0 ,- Kč

Zvolíte-li jednorázovou koupi hotového webu není servis a platba za doménu a webhosting v ceně. Web upravíme a doplníme podle Vašich požadavků a zaškolíme Vás do ovládání administrace. Samozřejmostí je pomoc s výběrem domény a webhostingu a uvedení webu do provozu.