Pronájem a prodej webových stránek

Webové stránky pro zubařské ordinace

Získejte profesionální web pro Vaši firmu

Provozujete svou zubařskou ordinaci a chtěli byste pro své pacienty moderní webovou prezentaci? Připravili jsme pro Vás profesionální webové stránky vytvořené na míru pro zubaře. Web jsme zpracovali v jednoduchém a přehledném stylu, aby Vaši pacienti mohli snadno získat informace o poskytovaných zákrocích nebo si sjednat termnín prohlídky skrz kontaktní formulář.

0 ,- Kč

Postavit webové stránky na míru od základu se vždy pojí s velkou počáteční investicí, která může myšlenku na vlastní web zahnnnat. Rozhodli jsme se proto připravit naši nabídku hotových webových stránek, které nabízíme ve formě pronájmu nebo jednorázové koupě. Webové stránky jsme připravili pro specifické potřeby zubařských ordinací. Hotový web upravíme podle Vašich požadavků – upravíme rozložení, přidáme informace a ceny, které potřebujete a jakmile je web podle Vašich představ, spustíme jej na internet. Webové stránky jsme postavili na redakčním systému WordPress, který umožnuje snadé a rychlé úpravy obsahu. Do ovládání webu Vás odborně zaškolíme a poskytneme Vám videonávod jak web ovládat.

V případě Vašeho zájmu o pronájem webových stránek pro zubaře, získáte kompletní technický servis webu – náš tým se pravidelně stará o aktualizace systému, aby byl Váš web vždy v perfektním technickém stavu. Součástí pronájmu je také platba za doménu a webosting.

0 ,- Kč

Rozhodnete-li se o jednorázovou koupi webu pro zubařské ordinace, upravíme a doplníme web podle Vašich požadavků a pomůžeme Vám s výběrem domény a hosting. Servis a platba za doménu a hosting v této variantě nejsou v ceně – i v tomto případě ovšem získáte profesionální webové stránky připravené k provozu.