Pronájem a prodej webových stránek

Moderní web za bitcoin. Kupte si web za virtuální peníz.

Snažíme se být otevření novým věcem. A protože svět je zajímavé místo, které se neustále mění a překvapuje nás, rozhodli jsme se, že by bylo zajímavé vyzkoušet svět kryptomen. 

Určitě jste už slyšeli o boomu bitcoinu.O této kryptoměně se toho na jiných webech napsalo již mraky a proto nebudeme zbytečně znovu vyprávět to stejné.

Podstatným sdělením našeho článku je informovat naše zákazníky, že jsme začali přijímat bitcoiny jako protihodnotu za vytvoření webových stránek.

Jak to funguje?

Máte-li rádi platbu virtuální kryptomenou a budete si od nás pořizovat webové stránky, není nic jednodušší než provést platbu na naší virtuální peněženku. Hotové weby nabízíme za částku 7 990,- Kč. Pro platbu za tvorbu webových stránek v bitcoinech umožnujeme zvolit den platby podle Vašeho uvážení a teoreticky tak získat web za zlomek částky dle kurzu který Vám bude vyhovovat. Platbu je možné provést kdokoliv během procesu tvorby webu, popřípadě do dvou týdnů od odevzdání zakázky (stejně jako u klasické faktury).

Příklad:

Pan Adam si od nás pořídil webové stránky pro svou stavební firmu. Vybral si z naší nabídky hotový web pro stavební firmy a rozhodl se, že platbu provede bitcoiny.

Pan Adam ví, že může za web zaplatit do dvou týdnů od odevzdání zakázky a díky volatilitě bitcoinu si tak vybere den platby, který bude podle situace na trhu nejvýhodnější pro směnu bitcoinu za web.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně fungování platby bitcoinem za webové stránky nás můžete kdykoliv kontaktovat.